DĖMESIO!!! Variklio plovimo iš apačios atliekamas tik Pelesos g. 1/2 plovykloje.

Jūsų automobilio variklis privalo būti švarus ir tvarkingas – jokių tepalų, prilipusio smėlio ar prikritusių sudžiūvusių lapų! Mes pasirūpinsime, kad jūsų transporto priemonės variklis žibėtų švara.

Esame variklių plovykla „Autodar“. Dirbame daugiau nei 10 metų, todėl apie variklių plovimą žinome viską. Per dešimtmetį įtempto darbo puikiai perpratome savo klientų poreikius ir galime pasiūlyti atitinkamus PROFESIONALIUS plovimo sprendimus.

Kodėl verta variklį plauti būtent pas mus?

  • Naudojame tik profesionalias cheminio plovimo priemones, kurios nekenkia automobilio detalėms – apsaugoms, dugnui, variklio dalims, žarnelėms, šarnyrams ir t.t.
  • Dirbame itin efektyviai ir greitai.
  • Plaudami variklį iš apačios jį pakeliame keltuvu, todėl nesunkiai išplaunamos ir sunkiai prieinamos vietos.

Esame įsikūrę buvusiame Taxi parke Vilniuje, todėl mus surasti nėra sunku iš bet kurios miesto vietos.

Variklius itin rekomenduojame plauti prieš techninę apžiūrą, nes inspektoriai kartais gali būti itin reiklūs ne tik dėl techninių variklio savybių, bet ir dėl švaros. Taip pat tai naudinga prieš parduodant automobilį.

Variklio plovimas iš viršaus (garantija po plovimo nesuteikiama)

Atidarę variklio kapotą dažnai pamatysite, kad variklis apsitaškęs tepalais, radiatorius padengtas sudžiūvusių vabzdžių liekanomis, prie valytuvų pilna žemių, šakelių, lapų, atsiradusių po stovėjimo miške arba tiesiog po medžiais. Variklio plovimas iš viršaus yra būtinas, norint apsaugoti jūsų automobilio variklį. Taip pat ir saloną nuo nemalonių kvapų, kurie atsiranda, kai pradeda svilti įkaitusios šiukšlės. Mūsų profesionalūs plovėjai nuplaus tiek senesnių, tiek naujesnių automobilių variklius, gražiai nuims apsaugas, po plovimo pritvirtins atgal.

Variklio plovimo iš viršaus kaina  30.00 €.

Variklio plovimas iš apačios  (garantija po plovimo nesuteikiama)

Lietuvos kelių eismo sąlygos yra gana problematiškos ir kenkia mūsų automobiliams. Vasarą stovime ant įkaitusio asfalto, važinėjame per duobėtus kelius, kartais vieškelius, kur daug smėlio ir dulkių. Žiemą automobilis gauna didžiules smėlio ir druskos mišinių dozes, taip pat yra veikiamas purvo. Visa tai padaro mūsų automobilių dugnus labai nešvarius, sukelia koroziją. Dėl to kartą per metus, dažniausiai po šaltojo metų laiko, verta išplauti automobilį iš apačios. Variklio plovimas iš apačios mūsų plovykloje atliekamas itin kruopščiai ir naudojant profesionalius įrankius – automobilis pakeliamas ant keltuvo, tada apžiūrimas ir plaunamas tik profesionaliomis cheminėmis plovimo medžiagomis, kurios nekenkia automobilio dugnui, varikliui ir kitoms dalims.

Variklio plovimo iš apačios kaina - nuo 50.00 €.

VARIKLIO PLOVIMO KOMPLEKTAS (iš viršaus ir iš apačios) - nuo 70.00 €.

Apsaugos nuėmimas, uždėjimas ir nuplovimas -  15.00 €.

Dirbame greitai, efektyviai, lyg sau. Atvažiuokite į Pelesos g. 1/2 (buvusį TAXI parką) ir mes pasirūpinsime jūsų automobilio variklio švara. Daugiau informacijos telefonu +370 677 99577.