Profesionaliai ir patikimai poliruojame automobilius Vilniuje. Mūsų patyrę specialistai atnaujins Jūsų automobilio kėbulo spalvą, sugrąžins blizgesį. Automobilis atrodys stulbinančiai, be to važiuos našiau.

Automobilio poliravimas kėbului suteikia išskirtinumą – švarus, blizgantis automobilis ryškia spalva yra pastebimas gatvėje.

Kaip vyksta automobilių poliravimas Vilniuje

Visų pirma automobilis yra kuo švariausiai nuplaunamas ir būtinai nusausinamas. Nuvalomi labiau prilipę nešvarumai. Tam naudojama ir speciali valymo įranga ir valymo priemonės. Kai automobilis yra visiškai švarus ir sausas, galima pradėti poliravimą.

Naudodamiesi specialiais poliruokliais, mūsų specialistai poliruoja kėbulo paviršių. Tai užima laiko, reikalauja kantrybės ir patirties. Vienos vietos poliruojamos ilgiau, kitos trumpiau. Naudojama tik kokybiška šlifavimo pasta, kuri ne tik suteikia automobiliui blizgesį, sodrina spalvas, bet ir panaikina nedidelius įbrėžimus. Naikiname įbrėžimus kokybiškomis priemonėmis. Didesni įbrėžimai (iki grunto) paprastai lieka, tačiau nebėra taip akivaizdžiai matomi.

Nušlifavus yra tepamas specialaus vaško sluoksnis, kuris apsaugo automobilį nuo purvo. Specialus tepalas dažniausiai turi sudėtyje teflono, kuris veikia kaip savotiškas impregnantas ir apsaugo automobilį. Visa tai atliekama labai kruopščiai, rankomis, tad kuo didesnis automobilis, tuo daugiau laiko sugaištama.

Taip pat poliruojame ir po automobilio dažymo, nes tai viena iš dažymo proceso dalių, be kurios neapsieinama.

Užsisakykite automobilio poliravimą jau dabar!

Kodėl automobilių poliravimas yra naudingas?

 • Tai puiki proga itin kruopščiai nuplauti automobilį ir atsikratyti pridžiūvusio purvo, kurio negali nuvalyti automatinėse plovyklose ar plaunant savitarnos plovyklose.

 • Poliruotas automobilio paviršius yra lygesnis.

 • Automobilis atgauna savo sodrią spalvą.

 • Automobilio kėbulas blizga ir automobilis atrodo, lyg naujas.

 • Kėbulo paviršius yra padengtas apsaugine medžiaga todėl ji apsaugo automobilį nuo išorės poveikio.

 • Pašalinami nedidelės duobelės ir įbrėžimai.

Automobilio poliravimo nereiktų maišyti su šlifavimu. Tai atskira paslauga, kurio pagrindinis tikslas – išlyginti kėbulą, o ne padaryti jį blizgančiu. Šlifavimas paprastai yra taikomas, kai ruošiamasi automobilio kėbulą šiek tiek perdažyti visą arba tik tam tikras vietas.

Kodėl verta automobilį poliruoti „Autodar“ plovyklose

 • Esame automobilių plovimo profesionalai, todėl galime tinkamai paruošti poliravimui.

 • Puikiai išmanome savo darbą, todėl tiek plovimas, tiek poliravimas pas mus atliekamas itin kruopščiai ir kokybiškai.

 • Turime ilgametę patirtį, puikiai pažįstame automobilius, žinome „slaptas“ jų bėdas.

 • Dirbame tik su aukščiausios kokybės buitine chemija ir poliravimo priemonėmis, kurios negadina kėbulo ir suteikia ilgaamžę apsaugą.

 • Automobilio poliravimas – daug laiko ir kantrybės reikalaujantis užsiėmimas, todėl sutaupote keletą valandų savo brangaus laiko. Atvežate automobilį, paliekate jį, o paskui atvykstate pasiimti blizgančios ir įspūdingos savo mašinos. Dirbame efektyviai ir greitai.

 • Su klientais stengiamės kurti ilgu ir nuolatiniu bendradarbiavimu grįstus santykius. Nesivaikome greito pelno. Mums svarbiausia – kliento automobilio estetinė išvaizda.

 • Dirbame nuoširdžiai ir smulkmeniškai.

 • Esame įsikūrę buvusiame Taxi parke Vilniuje, todėl mus surasti nėra sunku iš bet kurios miesto vietos.

 • Nuolatos tobuliname savo įgūdžius ir darbo metodiką, kad viskas būtų daroma ne tik įspūdingai ir estetiškai, bet ir efektyviai.

Rekomenduojame automobilį poliruoti bent keletą kartų per metus. Taip pagerės jo priežiūra ir pailgės tarnavimo laikas.

Automobilių poliravimas Vilniuje kainuoja nebrangiai:

 • Automobilio kėbulo poliravimas – nuo 100 eurų priklausomai nuo automobilio dydžio, spalvos, kitų parametrų, todėl galutinę kainą pasakysime tik apžiūrėję Jūsų automobilį.

Dirbame greitai, efektyviai, lyg sau. Atvažiuokite į Pelesos g. 1/2 (buvusį TAXI parką) ir mes pasirūpinsime jūsų automobilio kėbulu – nupoliruosime jį. Daugiau informacijos nurodytais kontaktais.