Autodar automobilių plovykla Vilniuje pristato populiarią paslaugą – automobilių kėbulų ir stiklų padengimas nano danga. Apsaugokite savo automobilį nuo purvo ir išorinio poveikio. Tai itin veiksminga priemonė, kurią išbandę tikrai nepasigailėsite.

Automobilio padengimas nano danga

Automobilio padengimas nano danga – paslauga, kurią renkasi daugelis vairuotojų. Nano danga yra šiuolaikinėmis technologijomis sukurtas specialus skystis, kuriame gausu silicio dalelių. Padengus automobilio stiklus nano danga, virš stiklo paviršiaus yra suformuojamas itin plonas apsauginis sluoksnis, nuo kurio vanduo ir nešvarumai pasišalina kur kas greičiau, nei nuo paprasto paviršiaus. Nano padengimas užtikrina stiprų hidrofobinį poveikį ne tik stiklams, bet ir visam automobiliui, taip pat apsaugo dažus nuo smulkių įbrėžimų ir kitokio išorinio poveikio. Žiemos metu ši danga taip pat yra veiksminga. Jos veiksmingumu galima įsitikinti esant lijundrai, kai automobiliai pasidengia ledo sluoksniu. Nano danga neleidžia ant automobilio paviršiaus laikytis vandeniui, todėl jis taip greitai neprišąla.

Nano technologijos

Nano danga buvo sukurta mokslininkų, dirbančių su įvairiomis nano technologijomis. Ji pagaminta iš specialaus silicio (medžiaga, iš kurios sudarytas smėlis) junginio, kuris neleidžia vandens molekulėms sukibti su danga. Vanduo tiesiog nubėga paviršiumi. Panašai ir su nešvarumais, kurie neprilimpa prie stiklo arba metalo paviršiaus. Norint pasiekti idealių rezultatų, reikalingas pramoninis nano padengimas, nes patiems gerai padengti savo automobilio nepavyks – dangoje atsiradus nepadengtoms vietoms ten kaupsis purvas ir drėgmė. Tada automobilis atrodys lyg margas. Siūlome nerizikuoti ir patikėti šį darbą profesionalams. Mes dirbame su geriausiais nanodangos produktų tiekėjais, turime specialią purškimo įrangą, todėl galime užtikrinti, kad jūsų automobilis bus padengtas nepriekaištingai.

Kitos paslaugos

Autodar automobilių plovykla Vilniuje teikia ir kitas plovimo paslaugas. Prieš dengiant automobilį nanodanga, jo paviršius yra nuplaunamas ir nudžiovimas. Tai būtina padaryti, nes ant purvino automobilio danga tiesiog nesilaikys taip gerai. Dangą rekomenduojama atnaujinti prieš rudenį ir pavasarį, kai lietaus mūsų šalyje daugiausiai.
Galima dengti tik automobilio stiklius, taip pat ir kėbulo dalis ar visą automobilį.
Svarstote dengti savo transporto priemonę nanodanga? Nedvejokite ir užsukite į mūsų plovyklą jau dabar – patarsime, kaip geriau prižiūrėti jūsų automobilį, padengtą nano danga.